Vývoj softvéru a iné

  V dobe, keď Vám konkurencia dýcha na krk z každej strany, nemôžete si dovoliť zaostávať. Každá premrhaná minúta stojí Vašu firmu peniaze a znižuje Váš zisk. Tak prečo robiť veci po starom, keď dnešná moderná technika dokáže mnoho procesov optimalizovať a urobiť za Vás?

  Zavádzanie informačných systémov je moderný spôsob ako efektívne šetriť zdroje a financie. Vytvorením interného systému priamo pre Vás a prepojenie s už používanými softvérmi, ako napríklad účtovné programy, dokáže zjednodušiť, urýchliť a zefektívniť Vašu prácu.

  Spolu určite nájdeme vhodné riešenie!

  Webstránky na mieru

  Áno, dizajn web stránky je dôležítý, no jej úspešnosť  sa nemeria krásou, počtom farbiem alebo obrázkov. Meria sa schopnosťou dosahovať stanovené ciele. Internetový obchod má čo najviac predávať, informačná stránka dostatočne informovať a propagovať, interný podnikový systém bezchybne a rýchlo fungovať, a zábavná stránka len pobaviť. Preto tvorbu webstránky vždy podriaďujem splneniu cieľov. Pri tvorbe web stránky pracujem s Vašimi želaniami a predstavami, spoločne stanovíme ciele a tie premeníme na realitu. Z praxe viem, že zákazník často nemá presnú predstavu o dizajne a fungovaní stránky. Preto Vám v tomto smere rád a ochotne poradím.

  Spoločne naplníme vaše vízie!

  Doučovanie

  Nie je to tak dávno, čo som sám začínal s programovaním a tak dobre viem, ako sa mi zišla každá dobrá rada. Aj z tohto dôvodu som sa rozhodol, že posuniem svoje vedomosti a skúsenosti ďalej. Nádejným informatikom v rámci doučovania programovania v jazyzku C#, prípadne tvorby stránok pomôžem napredovať v ich snažení. Tempo a úroveň výučby prispôsobím Vašim schopnostiam a vedomostiam a individuálny program pripravím presne podľa Vaších potrieb.

  Naučím Vás programovať rýchlo a efektívne!